NÁRADIE

Náradie podľa vašich potrieb

Náradie, na ktoré sa môžete vždy spoľahnúť by malo byť súčasťou nie len každej pracovnej dielne či výbavy majstrov opravárov, ale i každej domácnosti. Keď sa niečo pokazí, uvoľní či odmontuje, kvalitné náradie je vždy dobré mať po ruke. Vyberte si kvalitné náradie pre profesionálov i domácich kutilov.

Ručné náradie je úplnou samozrejmosťou. Ide o najpoužívanejší typ náradia, ktorý je poháňaný a manipulovaný ručne a využiť ho môžete i pri výpadku elektrickej energie. Ručné náradie je tak zárukou, že prácu zvládnete bezproblémovo. Ručné náradie ako kľúče, kladivá, pilníky, kliešte, frézy, zveráky, úderné nástroje, skrutkovače, svorky, píly, nožnice, vrtáky, nože, šraubováky a mnohé iné si môžete zaobstarať po kusoch alebo v praktických sadách náradia.

Aké výhody ponúka ručné náradie?

Ručné náradie pre profesionálov je ideálne prispôsobiť pracovným podmienkach a typu budúceho využitia. Zvoľte si preto ručné náradie od overených výrobcov, na ktorých kvalitu sa môžete spoľahnúť a dovolí vám pracovať až do maximálnych limitov bez poškodenia. Kvalitné náradie sa opotrebúva pomalšie, nakoľko je vyrobené z odolných materiálov. Investícia doňho sa určite oplatí.

Náradie značky KNIPEX predstavuje kvalitu vyrobenú v Nemecku. KNIPEX je popredným svetovým výrobcom klieští pre profesionálnych užívateľov, ktoré sú teraz dostupné i pre vás. Ich používanie je oveľa jednoduchšie, lepšie sa držia a dlhšie vydržia. Vo vašej výbave náradia by určite nemali chýbať.

Chcete vidieť ručné náradie značky KNIPEX?

Aké sú výhody používania elektrického náradia?

Vďaka elektrickému náradiu môžete ľahšie a rýchlejšie zvládať i tie najnáročnejšie práce. Samozrejme, pokiaľ sa rozhodnete pre elektrické náradie overených značiek, ktoré je navrhnuté tak, aby zvládlo i náročné práce pri maximálnom pracovnom zaťažení. Elektrické náradie je poháňané elektrickým prúdom a poskytuje jednoduché ovládanie, na ktoré nie je potrebné vyvíjať vysokú silu.

Elektrické vŕtačky, píly, brúsky, skrutkovače, uťahovaný by na žiadnom pracovisku či vo výbave profesionálnych majstrov nemali chýbať. Uľahčia vám prácu vo všetkých smeroch. Pokiaľ sa rozhodnete pre prenosné elektrické náradie, práca s ním bude ešte jednoduchšia pretože nebudete limitovaní dĺžkou kábla.

Značka Milwaukee

Milwaukee – elektrické náradie, to sú vysokovýkonné prenosné elektrické nástroje a príslušenstvo pre profesionálov, ktoré sa radia medzi svetovo najlepšie náradie. Značka Milwaukee vás nesklame. Maximálny výkon je samozrejmosťou pri každom spustení elektrického náradia Milwaukee.

Chcete vidieť celý sortiment značky KNIPEX?

NAŠE PRODUKTY

Kennedy
Knipex
Milwaukee
V-krúžky
Okrúžkové sady
Proxxon

Kvalitné elektrické i ručné náradie

Skvelým riešením profesionálov je mať kvalitné elektrické i ručné náradie vždy po ruke a takáto kombinácia by mala byť samozrejmosťou i v pracovných dielňach, garážach a špecializovaných pracoviskách. S výberom vhodného náradia pre vaše potreby vám radi poradíme. Pozrite si tiež našu ponuku ložísk, guferí, priemyselných remeňov či jedinečných výrobkov značky Loctite.

Chcete vidieť celý sortiment náradia?