LOCTITE

Aké produkty ponúka Loctite?

Loctite je americkou značkou lepidiel, tmelov, povrchových úprav a ďalších priemyselných chemikálií, ktoré zahŕňajú aj akrylové, anaeróbne, kyanoakrylátové, epoxidové, tavné, silikónové, uretánové a UV/svetelné vytvrdzovacie technológie. Loctite je značkou, na ktorú nedáte dopustiť.

Rozhodnite sa pre kvalitu – rozhodnite sa pre Loctite

Loctite je vysokokvalitnou značkou so špecializáciou na výrobu lepidiel, povrchových úprav a priemyselných chemikálií. Prichádza na scénu i tam, kde tradičné metódy zaisťovania majú značné rezervy.

Loctite dokáže zaistenie závitov spoľahlivo vyplniť. U väčšiny závitov a závitových zostáv časom a používaním dochádza k problémom s uvoľňovaním, pretože nie sú schopné udržať zvernú silu. Pri zaistení mechanickými prostriedkami tak dochádza k uvoľňovaniu napríklad z dôvodu vibrácií, rozpínania v dôsledku tepla či kvôli nevhodnému sťahovaciemu momentu. S Loctite je uvoľňovaniu závitov koniec.

NAŠE PRODUKTY

Zaisťovanie skrutiek
Tmel na kov
Čierny silikón
Plošné tesnenia
Indikátor prasklín
Lepidlo na autosklá

Aké sú výhody pri zaisťovaní závitov Loctite?

Loctite vás presvedčí o svojej kvalite hneď pri prvom použití. Výhody zaisťovania závitov s Loctite sú overené časom i spokojnými zákazníkmi, ktorí na túto značku nedajú dopustiť. Zaisťovanie závitov s Loctite sa postará o dokonalé zaistenie voči tepelnému rozpínaniu, nárazom i vibráciám a udržuje zvernú silu. Taktiež zabraňuje oderom a zadretiam, čím udržuje spoľahlivú drenáž. Samozrejmosťou je i zabránenie korózii a predčasnému starnutiu závitov.

Pri výbere výrobkov Loctite je potrebné zvážiť niekoľko parametrov a podobne ako pri výbere ložísk či guferí i budúci účel a využitie. Zamerajte sa na pevnosť, tá môže byť u výrobkov Loctite nízka, stredná či vysoká – podľa vašej potreby. Pri zaisťovaní závitov väčšinou postačuje stredná pevnosť. Zvážte i veľkosť závitu a samozrejme spôsob aplikácie výrobku Loctite. Tá môže byť iná pred montážou a po montáži, preto si vždy prečítajte odporúčania v návode na použitie.

Či už potrebujete lepidlá, povrchovú úpravu, tmel alebo priemyselné chemikálie, na značku Loctite sa môžete vždy spoľahnúť, tak ako to už dlhé roky robia profesionáli po celom svete.

Chcete vidieť celý sortiment naších lepidiel?